Pro veřejnost

3D tiskem proti nákaze!

Pojďte s námi společně bojovat proti nákaze COVID-19.

Společně proti COVID-19

Naše středisko začalo pomáhat v boji proti nákaze COVID-19, tím, že tiskne na 3D tiskárnách ochranné štíty pro zdravotníky, zdravotnická zařízení, pečovatelské služby, terénní pracovníky a další.

Rozhodli jsme se takto pomoci ostatním v nouzi o ochranné pomůcky.

Proces výroby štítů:
1) Z různých částí republiky nám přijdou vytištěné základní držadla na pro základ štítu. U nás budeme tisknout také.
2) U nás vše zkompletujeme a vyzkoušíme zdali funguje vše jak má.
3) Dále vše pečlivě vydezinfikujeme a připravíme k distribuci
4) Doručení jednotlivým zdravotnickým zařízením a dalším.

Pokud chcete také zapojit do tisku, napištenám email na jaroskauti@skaut.cz a domluvíme si kterou verzi čelenky k sestavení štítu potřebujeme vytisknout.
Pokud chcete pomoci jinak, tak nám můžete koupit a zaslat nějaký materiál na další výrobu ochranných štítů, ale prosíme po domluvě na emailové adrese jaroskauti@skaut.cz nebo telefonicky.

Případné dotazy a informace vám sdělíme na tel.: 603 442 398 nebo emailu jaroskauti@skaut.cz

Objednání ochranných štítů.