4. smečka SHAWNEE

Zdraví vás oddíl vlčat! Jsme kluci a holky od 8 do 10 let, kteří rádi jezdí na výpravy, učí se novým věcem, zažívají dobrodružství a nebojí se nových výzev.

Náš oddíl tvoří 4 skupiny dětí, kterým říkáme družiny. Mladší i starší kluci se pravidelně schází na schůzkách, všichni společně jezdíme na výpravy a na závěr spolu jedeme na letní tábor.

Máte děti v jiném věku a naše družiny vám nevyhovují? Kontaktujte nás na emailu jaroskauti@jaroskauti.org, kde vám zodpovíme všechny vaše dotazy nebo se podívejte na skaut.cz/mapa a najděte nejbližší oddíl podle vašich preferencí.

Co s námi zažiješ a objevíš?

• Dobrodružství nejen v přírodě
  • Zábavu s dobrými kamarády
  • Pohyb
  • Pomoc Druhým
  • Praktické dovednosti
  • Zdravé seběvědomí
  • Samostatnost i spolupráci
  • Prostor pro to, co tě baví
  • Sílu charakteru
  • Příležitost neustále se učit a rozvíjet

Chceš zažít dobrodružství v přírodě se skvělými kamarády? Místo máme pro holky a kluky od 8 let!

Naši vedoucí

Skautské oddíly vedou dospělí dobrovolníci, kteří jsou zodpovědní za bezpečnost, program a fungování oddílu. Aby se vedoucími mohli stát, musí projít zdravotnickým a vzdělávacím kurzem, které jim přinesou rozhled, znalosti a kvalifikaci certifikovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. To vše ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu.

Vedoucí na to všechno nejsou úplně sami. Pomáhají jim tzv. rádci – skauti a roveři mezi 15 a 26 lety, kteří mají zájem podílet se na přípravě programu. Učí se tak spolupráci, odpovědnosti, řízení týmu nebo komunikaci.

Milan Onderka – Packi

Vedoucí oddílu

Jakub Joneš – Jony

Zástupce vedoucího

Václav Balský – Medvěd

Matěj Geralský – Žabák

Jan Cicák – Šmoula

František Čermák – Panda

Rádce

Scházíme se pravidelně každý týden v pondělí od 17 do 19 hodin.