Pro veřejnost

Betlémské světlo 2020

Betlémské světlo k nám tradičně putuje z Vídně, kde bude převzato Brněnskými skauty 16.12. Letos je to tedy již po jednatřicáté, kdy můžeme světýlko zažehnuté v místě narození Ježíše Krista
Betlémě rozdávat, dělat jím radost a pomáhat, tak se k nám přidejte a buďte u toho také.
Chcete si odnést plamínek z Betlémského světla a zažít něco nového?
Pokud ano, tak neváhejte a přijďte za námi!

Skautské středisko Jaroměř i letos rozdává Betlémské světlo a i Vám může svítit lucernička ve Vašem domě. Udělejte si volno a přijďte nás navštívit v tento předvánoční čas!

Betlémské světlo si můžete vyzvednout ve dnech: 23.12. od 12:00 do 17:00 nebo 24.12. od 8:30 do 12:00 u nás v jaroměřské skautské klubovně nebo na Bastionu I, kde budeme letos jen 23.12. do 12:00.

Vezměte s sebou známé, přátele, děti nebo vyjděte sami. Nezapomeňte na lucerničku, obyčejnou petrolejku, nebo obyčejnou svíčku ve skleničce a jak už vláda nařizuje tak i roušku.
Pojďme společně šířit předvánoční mír, klid a pohodu i mezi lidi.

Těšíme se na vás!