Pozvánky Pro veřejnost Skautské akce

Rozdávání betlémského světla 2022

Rádi byste si odnesli plamínek z Betlémského světla? Zkusili něco nového, nebo zažili hezkou atmosféru? Pokud ano, tak neváhejte a přijďte za námi!

Středisko Jaroměř i letos rozdává Betlémské světlo a i vám může svítit lucernička ve vašem pokoji. Udělejte si volno a přijďte nás navštívit!

Betlémské světlo si můžete vyzvednout ve dnech: 23.12. od 12:00 do 17:00 nebo 24.12. od 9:00 do 12:00 u nás v Jaroměřské skautské klubovně a kdybyste chtěli ještě větší zážitek dostavte se 24.12. na Bastion 1. v Josefově od 9:00 do 13:00, vezměte s sebou známé, přátele, děti a nebo vyjděte sami. Nezapomeňte na lucerničku, obyčejnou petrolejku, ale postačí vám i sklenice se svíčkou.

Betlémské světlo je totiž součástí tradiční vánoční sbírky na pomoc znevýhodněným dětem, pojďme společně šířit předvánoční mír, klid a pohodu i mezi lidi, kteří to nemají tak jednoduché jako my.

Těšíme se na vás!

Letošní motto zní: Mír začíná u tebe – Frienden beginnt mit Dir