Pro veřejnost

Registrační poplatek 2024

Chceme informovat rodiče, že jako každý rok tak i letos vybíráme registrační poplatky resp. členské příspěvky.

Co je zahrnuto v členském příspěvku?

V členském příspěvku jsou zahrnuty náklady na celoroční provoz základny. Z příspěvku hradíme materiál pro potřeby schůzek případně vybavení.

V příspěvku je zahrnuto celoroční odebírání skautského časopisu.

Členskou kartou prokazuješ, že patříš do organizace Junák – český skaut. Obsahuje jméno, fotografii, věk a příslušnost k jednotce – středisku. Můžeš ji však používat i jako Evropskou kartu mládeže (EYCA) a čerpat na ni řadu výhod.
Snížené vstupné není to jediné, co ti členská karta Junáka a EYCA přináší. Jde také o slevy na jízdném, v e-shopech se sportovním a outdoorovým vybavením, na kulturní akce, jazykové a jiné kurzy, v knihkupectvích a mnohé další. Seznam i mapu slev v Česku najdeš na: eyca.cz/slevy .
Nejvýhodnější termín pro získání členské karty Junáka – českého skauta je spolu s registrací – do 30. ledna. Při této příležitostí její pořízení je součástí příspěvku. Oproti cenám za jiné slevové karty pro mladé, které navíc platí kratší dobu, je to výhodou.
Pokud o kartu máte zájem ozvěte se co nejdříve příslušnému vedoucímu daného oddílu.

Kolik to bude stát?

Základní členský příspěvek je ve výši 1.000,- Kč
Pokud u nás máte více dětí dostanete slevu 200,- Kč na každé dítě. To znamená že za každé dítě zaplatíte 800,- Kč

Pokyny k platbě chodí každému rodiči samostatně. Pokud jste od nás žádný email s informacemi a platbou nedostali, ozvěte se nám co nejdříve.

Mohu požádat o slevu?

Můžete požádat o příspěvek na registrační poplatek přes stránku „Darujeme kroužky dětem“, kde si můžete požádat o příspěvek nejen na naše aktivity.