1.2.2018

R+R Netopýr

Roverský kmen

Náš roverský kmen se schází každý sudý týden v pátek od 19 do 21:30 hodin.
Urči si vlastní program – v rámci svého roverského kmenu. Poznej nové kamarády v zahraničí, vyzkoušej si rafting, slaňuj horu, cestuj do neznáma. Rovering je výzva!

Chceš se přidat k nám? Chceš zažít něco nového? Tak přímo kontaktuj vedoucího oddílu zde.

Rozhoduješ ty sám

Jako roveři a rangers si svůj program určujete sami – v menších skupinách tzv. roverských kmenů (8–10 členů). V této partě společně rozhodujete o akcích, které podniknete.

Co všechno můžeš dělat?

Například se účastnit velkých akcí a bavit se společně s kamarády napříč městem či celou republikou. Nebo vyrazit na výpravu do zahraničí – navázat přátelství se skauty z Evropy i celého světa. Využij příležitostí, které ti skauting přináší!
Poznávej nové kultury, trénuj jazykové dovednosti, zkus klasické i netradiční sporty (horolezectví či rafting), cestuj na kolech nebo uspořádej kulturní akci.
Na přátele, které ti roverský kmen přinese, se budeš moci spolehnout.

Pro koho je rovering?

Rovering je pro lidi ve věku 15 – 26 let.
Počítáme s každým, kdo chce být aktivní a rozvíjet sebe i svět okolo. Ve skupině vrstevníků, které baví podobné věci, roveři realizují společné projekty.

Zároveň se zapojují do programů, kde mohou realizovat své nápady nebo pomáhat druhým. Jsou nepostradatelní při aktivitách dětských oddílů, ale i dalších projektech ve své obci nebo městě.