15.10.2014

Skautská klubovna

Jaroměřské středisko je schopno Vám pronajmout celou svou klubovnu (domeček) k přespání, popř. pobytu.
Domeček se nachází kousek od autobusového nádraží a cca půl hodiny pěší cesty od vlakového nádraží.
Přímo u domečku se nachází městský park (Masarykovy sady) a za cca 200 metrů asfaltové hřiště.

Ubytování

• V domečku jsou 4 klubovny – nejmenší o rozměrech (zhruba) 3 x 5 a největší 8 x 6 metrů. Jedna je plně pokryta kobercem (viz. fotogalerie)
  • K dispozici jsou molitany, čímž odpadá potřeba vlastních karimatek… Molitanů je ale omezené množství
    (+- 60). Pro přespání potřebujete vlastní spacák
  • V domečku se přezouváme
  • Kapacita domečku je maximálně 50 lidí
  • Obsazenost domečku naleznete zde.

Hygiena a toalety

• K dispozici jsou 2 toalety, každá se samostatným umyvadlem. Sprchu bohužel nemáme.

Kuchyňka a vaření

• V Domečku se nachází kuchyňka, ale bohužel není zrovna prostorná
  • K dispozici je rychlovarná konvice, plynový sporák, nějaké základní nádobí (příbory, hrníčky, talíře, skleničky) a hrnce i větších rozměrů
  • Pokud jste líní si vařit, na náměstí je pizzerie a pokud by vás bylo více (nad 50), je možné objednat obědy ve školní jídelně, která se nachází hned vedle domečku (kontakt na jídelnu najdete na oficiálních stránkách města)

Jak se k nám dostat?

Cesta není zrovna jednoduchá podrobný popis cesty od vlakového nebo autobusového nádraží proto najdete i s přiloženou mapkou zde: Cesta k Domečku. (PDF)

A kolik za to zaplatíme?

• Aktuální cena za pronájem činí 40,- Kč za osobu a noc mimo topnou sezónu (duben-říjen) a 70,- Kč za osobu a noc v topné sezóně (říjen – duben). Platí se při příjezdu!
  • Minimální platba je 400Kč/noc mimo topnou sezónu a 700Kč/noc v topné sezóně
  • Dále vybíráme vratnou zálohu 300Kč, kterou vám vrátíme při odjezdu po kontrole, že je vše v pořádku a uklizené
  • Domeček přebíráme jedině uklizený! Pokud nebude zálohu nevrátíme 😉
    Pokud vás nabídka zaujala nebo máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat na emailu: dotoro@skaut.cz, případně můžete zkusit mobil (STS): 603 201 481